Ordinačné hodiny

Pondelok až piatok:  
07:30 – 08:00  Injekcie, infúzie, odbery
08:00 – 13:00  Ambulancia
13:00 – 13:30  Obed
14:00 – 15:30  Práca v Nemocnici: EMG, EEG, konzíliá na oddeleniach v nemocnici, administratíva

Telefónne čísla

033/7981 733

Základné informácie

Naša ambulancia sa nachádza na 2. poschodí polikliniky Piešťany. Neurologické vyšetrenia sú poskytované ambulantne (na odporučenie obvodných lekárov) a akútne prípady. Okrem ambulantných vyšetrení realizujeme aj konziliárne vyšetrenie pre oddelenia nemocnice v Piešťanoch. Konziliárne vyšetrenia sú vykonávané v poobedňajších hodinách na vyžiadanie ošetrujúceho lekára, alebo v prípade akútnych stavov aj formou konzultácie po telefóne s ošetrujúcim lekárom. Vyšetruje sa po 16.00 hod. v pracovných dňoch, v sobotu a v nedeľu sú konzíliá zaisťované formou pohotovosti na telefóne (na vyžiadanie lekára nemocnice).

Dovolenka

21.6.2021 - 21.6.2021

Objednajte sa

Na našu ambulanciu sa nie je možné objednať. Sestrička ráno rozdá 12 poradových čísel (podľa potreby aj viac), v prípade vyšetrenia staršieho a imobilného je možná telefonická konzultácia a upresnenie času vyšetrenia.

Diagnostické a terapeutické postupy

Vyšetrenie pozostáva z dôkladného neurologického vyšetrenia doplneného o vhodné diagnostické metódy. V prípade potreby je pacient odoslaný na RTG, CT a MRI vyšetrenie. V rámci našej nemocnice sa realizujeme aj EEG vyšetrenie (Elektroencephalografia), EMG vyšetrenie (Elektromyografia). USG vyšetrenie (Duplex Farebné vyšetrenie  mozgových prívodných ciev) sa realizuje cestou angiologickej ambulancie v nemocnici u MUDr. Kočí.