Ordinačné hodiny

prevádzka ambulancie je dočasne pozastavená

Telefónne čísla

033/7981 733
V období pozastavenej ambulancie volajte
033/7955 250
alebo 033/7955 313 - pondelok, utorok, a stredu

Základné informácie

Naša ambulancia sa nachádza na 2. poschodí polikliniky Piešťany. Neurologické vyšetrenia sú poskytované ambulantne (na odporučenie obvodných lekárov) a akútne prípady. Okrem ambulantných vyšetrení realizujeme aj konziliárne vyšetrenie pre oddelenia nemocnice v Piešťanoch. Konziliárne vyšetrenia sú vykonávané v poobedňajších hodinách na vyžiadanie ošetrujúceho lekára, alebo v prípade akútnych stavov aj formou konzultácie po telefóne s ošetrujúcim lekárom. Vyšetruje sa po 16.00 hod. v pracovných dňoch, v sobotu a v nedeľu sú konzíliá zaisťované formou pohotovosti na telefóne (na vyžiadanie lekára nemocnice).

Objednajte sa

Na našu ambulanciu sa nie je možné objednať. Sestrička ráno rozdá 12 poradových čísel (podľa potreby aj viac), v prípade vyšetrenia staršieho a imobilného je možná telefonická konzultácia a upresnenie času vyšetrenia.

Diagnostické a terapeutické postupy

Vyšetrenie pozostáva z dôkladného neurologického vyšetrenia doplneného o vhodné diagnostické metódy. V prípade potreby je pacient odoslaný na RTG, CT a MRI vyšetrenie. V rámci našej nemocnice sa realizujeme aj EEG vyšetrenie (Elektroencephalografia), EMG vyšetrenie (Elektromyografia). USG vyšetrenie (Duplex Farebné vyšetrenie  mozgových prívodných ciev) sa realizuje cestou angiologickej ambulancie v nemocnici u MUDr. Kočí.