Ordinačné hodiny

pondelok - piatok 7.00 - 12.30 hod

Telefónne čísla

033/7981 723

Základné informácie

Nachádza sa na treťom poschodí na poliklinike.
Na našej všeobecnej ORL amb. poskytujeme liečebno-preventívnu starostlivosť v oblasti otorinolaryngológie pre deti a dospelých. Zaoberáme sa diagnostikou a ambulantnou liečbou ochorení uší, porúch sluchu, porúch rovnovážneho aparátu vnútorného ucha, ochorení nosa, prínosových dutín, ochorení dutiny ústnej, hltana a hrtana, slinných žliaz, lymfatického systému krku. Pri diagnostike ochorení realizujeme okrem základného ORL vyšetrenia stery na kultivačné /mikrobiologické/ vyšetrenie, podľa potreby endoskopické vyšetrenia nosa a nosohltana rigídnou rinoskopiou, hrtana a hypofaryngu flexibilnou laryngoskopiou. Pri ochoreniach uší využívame tympanometrické vyšetrenie, pri poruchách sluchu audiometrické vyšetrenie, pri poruchách rovnováhy orientačné vyšetrenie vestibulárneho aparátu a základné kalorimetrické vyšetrenie. V prípade potreby realizujeme odbery vzoriek na histologické vyšetrenie. Využívame zobrazovacie metódy ako  RTG, USG, CT a MR vyšetrenie. Realizujeme vyšetrenia v rámci vstupných, preventívnych a výstupných prehliadok pre zamestnávateľov podľa platnej legislatívy ako aj vyšetrenia pre posúdenie spôsobilosti viesť motorové vozidlá /amatéri, profesionáli/ podľa platného cenníka NAW. Poskytujeme možnosť aplikácie náušničiek klasicky (prepichnutie ušných lalôčikov).

Objednajte sa

Na vyšetrenie je nutné sa objednať:
- telefonicky : 033/7981 723
- cez internet: objednatvysetrenie.sk/z12162

Čas vyšetrenia je orientačný - prednostne ošetrujeme pacientov hospitalizovaných v NAW, zdravotníckych pracovníkov a akútne stavy: krvácanie, úrazy, poruchy dýchania.

Požiadať o eRecept

Pokyny k vyšetreniu

Pred vstupom do ambulancie je nutné si pripraviť:
  • kartičku poistenca alebo občiansky preukaz s čipom
  • výmenný lístok od odporúčajúceho lekára /obvod. lekár alebo iný špecialista/, v prípade kontroly
  • posledný nález z našej amb. Inak bude pac. vyšetrený na vlastnú žiadosť za poplatok - viď aktuálny cenník NAW. Bez výmenného lístka sú vyšetrení len pac. s akútnymi ťažkosťami
  • vypnúť mobilný telefón